ברוכים הבאים!

מרכז הידע לחקר הזדקנות האוכלוסייה בישראל קם על מנת לאפשר התמודדות עם האתגרים הרבים שהזדקנות האוכלוסייה בישראל מציבה. מטרת המרכז לספק תשתית מחקרית נרחבת, באמצעות מסדי נתונים, כדי לבחון את תהליך ההזדקנות על היבטיו החברתיים, הבריאותיים והכלכליים. המרכז ממוקם בבית הספר לעבודה סוציאלית ולרווחה חברתית באוניברסיטה העברית. החל מ-2008 המרכז פועל בסיוע המשרד לשוויון חברתי.  
                                                       להמשך קריאה

שחרור נתוני גל 4 ישראל וגל 6 אירופה

!ישראל וגל 6 באירופה - SHARE אנו שמחים להודיע על שחרור נתוני גל 4 של סקר הנתונים זמינים לשימוש והורדה באתר SHARE ישראל - SHARE לפרטים נוספים היכנסו לעמוד או לחצו על המשך לקרוא

>> המשך לקרוא

מאגר SHARE

סקר בינלאומי אורכי בו נאסף מידע על בני 50  ומעלה באירופה ובישראל.

מאגר ביבליוגראפי

מאגר ביבליוגראפי דו-לשוני בתחום הזקנה וההזדקנות בישראל.

מאגר סטטיסטי

מערכת נתונים המבוססים על השנתון הסטטיסטי "קשישים בישראל", המופק על ידי משאב

חדשות ועדכונים

מהרו להירשם ליום עיון בנושא 
אזרחים ותיקים ורשתות חברתיות

ביום שני, ה' בתמוז התשע"ט, 8 ליולי 2019 יתקיים יום עיון בשיתוף המשרד לשוויון חברתי, במתנ"ס גני אביב, רח' ארבע עונות 6, לוד.

ההשתתפות ביום העיון אינה כרוכה בתשלום, אך מותנית בהרשמה מראש על בסיס מקום פנוי. יום העיון מיועד לאנשי מקצוע בתחום הזקנה.


לחצו כאן להרשמה מקוונת

___________________________

הדרכה לגבי השימוש במאגרי הנתונים והמידע של מרכז הידע

מרכז הידע מזמין את ציבור מבקרי האתר להדרכה טלפונית/פרונטלית לגבי אופן השימוש באתר ובמאגרי המידע. ניתן לקיים הדרכה המותאמת לצרכים ותחומי העניין בתיאום מראש. לפרטים ניתן ליצור קשר טלפוני באמצעות דוא"ל igdc@savion.huji.ac.il או במספר 02-5880001.